Opinie o Nas Inspiracje - EL-Maro

Kategorie

Nasze pozostałe sklepy

Sklep z lampami - Lampasklep.pl

Sklep z gniazdkami i wyłącznikami - Gniazdkosklep.pl

Domofony, wideofony, alarmy i dzwonki

Przewody YDY, DY, LGY, YKY...

Panele LED, lampy przemysłowe, oprawy HIGHBAY

Latarki profesjonalne, domowe, strażackie, warsztatowe...

-

Inspiracje

Znajdziesz tutaj zdjęcia naszych produktów: lamp, gniazdek, wyłączników, przewodów, styczników, rozdzielnic i innych w zastosowaniu. Pomoże to lepiej zobrazować wygląd produktów, a może i zainspiruje do podobnego ich wykorzystania, ustawienia, zaprojektowania.

Jeśli już kupiłeś lub kupiłaś nasze produkty, zachęcamy do przesłania nam takiego zdjęcia. W zamian otrzymasz rabat do następnych zakupów oraz gratisowy upominek :)

Zdjęcia można przesyłać na adres emailowy sklep@el-maro.pl

Lampex

Seria Salta - są to lampy z podstawą metalową w kolorze satynowym i białym kloszem. Seria jest przystosowana do żarówek tradycyjnych, energooszczędnych lub LED z trzonkiem E27 (duży gwint).

Seria Amano - to nowoczesne lampy wiszące w kolorze białym, czarnym lub czerwonym. Wyposażone w 3 ozdobne żarówki z mleczną bańką. Żarówki można wymienić na inne z trzonkiem E27.

Seria Emma - popularne i bardzo oryginalne lampy wiszące lub sufitowe. Wysokość zwisu można regulować. Oprawy wyposażone są w mleczne żarówki. Występują w 3 wersjach kolorystycznych: czerwona, czarna oraz biała.


Potwierdzenie odblokowania zamówienia

Potwierdzenie odblokowania zamówienia