Kategorie

Nasze pozostałe sklepy

Sklep z lampami - Lampasklep.pl

Sklep z gniazdkami i wyłącznikami - Gniazdkosklep.pl

Domofony, wideofony, alarmy i dzwonki

Przewody YDY, DY, LGY, YKY...

Panele LED, lampy przemysłowe, oprawy HIGHBAY

Latarki profesjonalne, domowe, strażackie, warsztatowe...

-

Dział sprzedaży:

Krzysztof Ratajczak

tel: 601 818 148

M: krzysztofr@el-maro.pl

Adam Konieczny

tel: 65 529 95 54

M: adam@el-maro.pl

Godziny otwarcia:

  • pn.-pt. 7:00 - 17:00

  • sob. 8:00 - 12:00

Dział zamówień i ofert:

Robert Kreczetowski

tel: 65 529 98 22

M: robert@el-maro.pl

Krzysztof Stephan 

tel: 65 529 98 22

tel: 696 011 622

M: krzysztof@el-maro.pl

Sklep internetowy:

Jolanta Dudziak

tel: 65 529 95 54

tel: 698 631 454

M: jola@el-maro.pl 

Godziny otwarcia:

  • pn.-pt. 8:00 - 16:00

Księgowość:

mgr. Marzena Ratajczak

tel: 65 529 95 54

M: marzena@el-maro.pl

Dział IT:

Andrzej Osowski

tel: 698 631 454

M: andrzej@el-maro.pl

Marcin Tomaszewski

tel: 698 631 454

M: marcin@el-maro.pl


Potwierdzenie odblokowania zamówienia

Potwierdzenie odblokowania zamówienia