Opinie o Nas Legrand - EL-Maro

Kategorie

Nasze pozostałe sklepy

Sklep z lampami - Lampasklep.pl

Sklep z gniazdkami i wyłącznikami - Gniazdkosklep.pl

Domofony, wideofony, alarmy i dzwonki

Przewody YDY, DY, LGY, YKY...

Panele LED, lampy przemysłowe, oprawy HIGHBAY

Latarki profesjonalne, domowe, strażackie, warsztatowe...

-

Lista produktów producenta: Legrand

Legrand

Legrand to duże przedsiębiorstwo które swoją działalność w Polsce zaczęło w 1996 roku i od tego czasu prężnie rozwija w naszym regionie. Zajmują się głównie produkcją i dystrybucją aparatury bezpiecznikowej, rozdzielnic, listew i kanałów instalacyjnych. W ofercie znajduje się również osprzęt elektroinstalacyjny własnej produkcji, systemy automatyki domowej, zasilania awaryjnego UPS i wiele więcej.
Wszystkie produkty spełniają wymagania bezpieczeństwa i są oznakowane znakiem CE. Możemy więc bez problemu dostarczyć ostatecznym klientom dokumenty potwierdzające posiadanie atestów, gwarancji i certyfikaty.


Legrand jest firmą z której produktów korzystają niemal wszyscy, choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. To przez ogromny wachlarz branż, w których ta firma działa. Idealnym przykładem na to jak wpływa na nasz Legrand jest już niemal oczywiste dla każdego, że "S" to bezpiecznik (wyłącznik nadprądowy. To nazewnictwo wzięło się właśnie ze znakowania Legrand!


Jeśli mieli by Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące produktów Legrand, czy też innych, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 222 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 222 elementów

Potwierdzenie odblokowania zamówienia

Potwierdzenie odblokowania zamówienia